22 квітня - Всесвітній день Землі!Сьогодні ми приєднуємося до мільйонів людей у всьому світі, щоб нагадати: наша планета - це наш спільний дім, який потребує турботи кожного дня. Для нашого ліцею екологічне мислення - це не просто слова, а реальні дії та інноваційні проєкти. Ми віримо, що майбутнє планети в руках тих, хто вже сьогодні починає дбати про довкілля.
Як кожен з нас може допомогти Землі вже сьогодні?
✅Вимкнути зайве світло.💡💡
✅Відмовитися від зайвого пластику.🥛🥛
✅Сортувати сміття.🥛🥛
✅Посадити дерево або квітку біля дому.🌳🌳
Пам’ятайте: великі зміни починаються з маленьких кроків кожного учня та вчителя. Нехай наша Земля буде квітучою, чистою та мирною!

Немає коментарів:
Дописати коментар