Дистанційне навчання

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ 2023-2024 НАВЧАЛЬНИЙ РОКИ



Шановні батьки учнів 1-11-х класів!

 З 1 вересня 2023-2024 р.освітній процес буде здіснюватись у дистанційній  формі навчання. У Міністерстві освіти і науки зазначають, що воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності, територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям і органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове обмеження конституційних прав і свобод людини та громадянина, прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень. Нагадуємо Вам, що уроки можуть відбуватися як  онлайн (синхронно з використанням платформи  Meet  у режимі реального часу) так і офлайн (асинхронно, тобто через розміщення посилань на перегляд відеороликів, відеоінструкцій, презентацій та завдань у розкладі уроків на сайті закладу у розділі «Дистанційне навчання», де учень може опрацювати урок у зручний для нього час. Бажано виконувати завдання в той же день з метою уникнення перевантаження учнів.Просимо Вас, шановні батьки, допомогти нам, учителям, максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі: передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане технічними засобами та інтернетом. У кого двоє й більше дітей і немає можливості розташувати робочі місця дітей у різних кімнатах - скористайтесь навушниками.Також просимо не нехтувати режимом дня. З метою збереження зайнятості учнів у позашкільній діяльності у другій половині дня уроки ми будемо розпочинати о 8.30. Заняття будуть тривати відповідно до розкладу уроків та дзвінків, однак 45-хвинних  уроків перед комп’ютером не буде. Учителі будуть дотримуватись вимог Нового санітарного регламенту щодо тривалості безперервної роботи  з технічними засобами навчання та будуть використовувати різні форми та методи роботи , залучати учнів до різних видів діяльності. Бажано дотримуватися тих самих дій, як і під час очного навчання.

 Надзвичайно важливим є процес комунікації:

1. Це Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання надайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.

2. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 08.30 до 15.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя!

3. Якщо з будь-яких причин вчитель-предметник протягом двох діб із часу Вашого звернення не виходить на зв'язок, Ви маєте право звернутися на електронну пошту адміністрації закладу novopolye.sh1982@gmail.com для оперативного вирішення Вашого питання щодо організації дистанційного навчання.

Для того, щоб Ваше звернення було розглянуто якнайшвидше, у полі «Тема» напишіть прізвище та ім’я вчителя, з яким Ви не змогли зв’язатися. Якщо такої інформації Ви не маєте, то вкажіть предмет і клас, у якому навчається Ваша дитина.

Не менш важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання:

Ø     Підключаючись до онлайн уроків, зверніть увагу дітей на звукові ефекти, що можуть заважати і відволікати; контроль за режимом роботи мікрофона, навушників.

Ø     Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, наповненість файлу (не порожні файли), час надсилання робіт учителю.

Бережіть себе! Та до скорої зустрічі у звичному форматі! 

 З метою організації та проведення занять та забезпечення неперервності освітнього процесу учням закладу рекомендовано використовувати такі освітні ресурси:

Репозитарій електронних освітніх ресурсів - https://disted.edu.vn.ua 

(Репозитарій електронних освітніх ресурсів https://disted.edu.vn.ua містить навчальні матеріали близько 12000 уроків з різних предметів освітньої програми 1-11 класів. Усі учасники освітнього процесу можуть використовувати вказані ресурси безкоштовно. Для роботи з цими ресурсами необхідно лише будь-який пристрій з доступом до мережі Інтернет.)

§  https://test.edu.vn.ua - система контролю знань (потрібна реєстрація учителя та учнів)

§  http://www.osvitaua.com/youpub/  - сайт видавництва, містить навчальні ресурси;

§  https://www.youtube.com/channel/UCMIVE71tHEUDkuw8tPxtzSQ  «Цікава наука»

§  https://phet.colorado.edu/uk/simulations/category/physics  - досліди з фізики;

§  https://naurok.com.ua/  - для вчителів та учнів;

§  https://besmart.study/ - онлайн-платформа підготовки до ЗНО;

§  https://prometheus.org.ua/zno/  - здається, перший проект масових відкритих онлайн-курсів в Україні. За посиланням - курси підготовки саме до ЗНО;

§  https://www.ed-era.com/zno/ - дуже багато цікавої інформації про дистанційну освіту;

§  https://ilearn.org.ua/ - Проект дистанційної освіти від «Освіторії».

 Міністерство освіти і науки опублікувало розклад занять на телебаченні для 5-11 класів.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на

 YouTube-канал міністерства освіти і науки України 








 

Про проєкт - Всеукраїнська школа он-лайн

  Всеукраїнська школа он-лайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

  Мета Всеукраїнської школи он-лайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

   Платформа містить відео-уроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

   Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

    Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом розвитку освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

   Платформу створено Громадською спілкою «Освіторія» на замовлення Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та державної установи «Український інститут розвитку освіти», за підтримки Швейцарії в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, який виконується Консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich.  


Про проект - Дія. Цифрова освіта

Дія. Цифрова освіта хоче, щоб кожен українець комфортно проживав у країні. Був конкурентоспроможним на ринку праці. Вдосконалював себе щодня. Вирішував особисті потреби. Для цього проект надає вільний доступ кожному громадянину до навчання цифрової грамотності. Всі зможуть ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в роботі та навчанні, в професійному та особистісному розвитку.

   При розробці курсів "Дія. Цифрова освіта" спиралась на загальноєвропейські стандарти викладання та оцінки цифрової компетентності. Зокрема, курс із базової цифрової грамотності спирається на Рамку цифрової компетентності для громадян DigComp. В основі курсу із цифрової грамотності для вчителів — Європейська рамка цифрових компетенцій для освітян DigComp Edu. 

http://osvita.diia.gov.ua

lms.e-school.net.ua


Положення про єдиний державний портал цифрової освіти «Двя.Цифрова освіта»

Концепція розвитку цифрових компетентностей



Уроки історії, учитель Дегтяр О.В.










Онлайн урок з хімії для учнів 8-х класів. Тема: Виконання типових вправ.


онлайн урок з хімії - 11 клас: тема :"Біологічне значення металічних і нематалічних елементів" , присутні 3 учнів: Гребенюк Олександра, Говрас Валерія, Авраменко Вікторія. Вчитель : Жабітенко І.С.




Онлайн урок 7-А, 7-Б класи. Тема уроку: Розв'язання розрахункових задачи. Вчитель: Жабітенко Інна Станіславівна


онлайн урок 9 клас. тема: Місце хімії серед наук про природу, її значення для розуміння наукової країни світу. (вчитель Жабітенко І.С.) присутні 6 учнів.



Вчитель фізики Новикова О.Л. провела дистанційні заняття в 9 кл підготовка до контрольної роботи



7кл онлайн гра Wordwall




7кл розв'язування задач з теми закон збереження енергії з використанням Steam



онлайн урок 8-А, 8-Б клас: тема: 




Учитель хімії Жабитенко І.С.

Практична робота 3. Розв'язування експериментальних задач.


онлайн  урок 10 клас , тема уроку Зв'язки між класами органічних сполук. (Присутні учні : Іванченко Нікіта, Каменська Діана, Куданов Богдан, Пазук Ульяна, Сокол Ілона)


онлайн-урок 11 кл. тема: Якісні реакції на деякі йони. (присутні Авраменко Вікторія та Одушенко Вікторія ) (фото зроблено учнів з їх дозволу)


21.04.2021р. Учитель англійської мови Арцимєєва Д.В.
Організація роботи в групах під час Zoom-уроків з використанням інструменту для створення онлайн-вікторин Bamboozle



Проведення і перевірка дистанційних занять
Учитель математики 
Крупа Н.О.





Проведення і перевірка дистанційних занять
Англійська мова Арцимєєва Д.В.


















































Тимчасовий розклад занять для 1-4 класів  під час дистанційного навчання з 11.01.2021-24.2021 рр. по КЗ «Новопільський НВК»

Тимчасовий розклад занять для 5-8 класів  під час дистанційного навчання з 11.01.2021-24.2021 рр. по КЗ «Новопільський НВК»

Тимчасовий розклад занять для 9-11 класів  під час дистанційного навчання з 11.01.2021-24.2021 рр. по КЗ «Новопільський НВК»

                          Шановні батьки!!!

З 11 січня по 24 січня 2021 року  школі запроваджується дистанційна форма навчання.

 Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти затвердили наказом МОН від 8 вересня 2020 року №1115.

Про це йдеться на сайті МОН.

Як відомо, Постановою № 1236 з 8 до 24 січня 2021 року в Україні запроваджуються посилені карантинні обмеження.

 З 8 січня 2021 року в Україні запроваджуюється нова хвиля карантину, яка триватиме до 24 січня включно. Відвідування закладів освіти, окрім дитячих садочків, буде заборонено.




Немає коментарів:

Дописати коментар